Data: 2016-05-16 Dodał: admin

 

Niezapomniane zdjęcia ze wesela może wykonać nie tylko wynajęty fotograf czy goście własnymi aparatami – jest jeszcze jedno rozwiązanie, a mianowicie fotobudka, z którą można przygotować wyjątkowe fotografie z bliskimi i od razu je wydrukować. Na pewno będą wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia!

 

Fotobudka to urządzenie, które wyposażone jest w aparat fotograficzny, ekran oraz drukarkę – ma formę stojącej budki, stąd też jej nazwa. Zdjęcia wykonuje się po naciśnięciu przycisku, najczęściej w serii trzech czy czterech sztuk. Następnie fotografie można zobaczyć na wyświetlaczu fotobudki, a potem wydrukować je jednym przyciskiem. Nowoczesne fotobudki pozwalają też na udostępnianie zdjęć przez internet na portalach społecznościowych. Często także zdjęcia eksportowane są do internetowych galerii, gdzie również można je oglądać.

 

Jeśli zależy wam na tym, aby wasza impreza była naprawdę fantastyczna, a goście mieli z niej także kapitalne pamiątki, wtedy budka ze zdjęciami na wesele to naprawdę świetny pomysł. Można ustawić ją w dowolnym miejscu, często firma wynajmująca tego rodzaju sprzęt oferuje również do niego dodatkowe akcesoria – kolorowe tło, gadżety takie jak wąsy, kapelusze, śmieszne okulary, dlatego też goście mogą świetnie się bawić przy przygotowywaniu fotografii. Dodatkowo także można spersonalizować same zdjęcia – w programie można wybrać tło i napis, na przykład „Wesele Ani i Tomka” wraz z datą.

 

Jeżeli interesuje was również fotobudka na wesele, w takim przypadku Warszawa jest jednym z miast, gdzie można zamówić ją bez problemu, ale firmy wynajmujące fotobudki działają praktycznie w całej Polsce i są w stanie dojechać do klientów tam, gdzie tylko będzie taka potrzeba. Cena wynajęcia zależna jest przede wszystkim od czasu pracy fotobudki – w przypadku jednej godziny to wydatek zwykle około 500 złotych, ale na wesele warto wynająć sprzęt na dłużej – w przypadku trzech godzin będzie to około 900-1000 złotych. Rezerwację warto wykonać wcześniej, ponieważ zainteresowanie zdjęciami w fotobudek jest naprawdę spore!

 

 

 

Zobacz także

Powiązane wpisy