https://www.remontibudowa.pl/materialy-budowlane/plyty-gipsowe-profile-i-akcesoria/plyty-gipsowo-wloknowe-elementy-jastrychowe/

Sprawdź płyty gipsowo włóknowe, które świetnie sprawdzą się do zamontowania w niemal każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Proponowane płyty najczęściej stosuje się we wnętrzach, które są szczególnie narażone na wilgoć. Sklep online Platforma Dla Remontu i Budowy proponuje wysokiej jakości materiały remontowo-budowlane wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dlatego zamawiającymi ich asortyment są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa budowlane z całej Polski.

Oferta sprzedażowa płyt z pewnością spełni oczekiwania zleceniodawców, dzięki udostępnianiu jedynie najlepszych materiałów w przystępnych cenach. Płyty wysyłane są w różnych wymiarach, co znacznie usprawni prace montażowe i zmniejszy konieczność przycinania ich na odpowiednie długości. Zapraszamy Państwa do rejestracji online, dzięki której można składać zamówienia bez konieczności wychodzenia z domu.

02-486 Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 204/0

NIP: 526-22-97-860

https://www.remontibudowa.pl/

2018-04-25 11:37:30

Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"

26652 Mleczków, ul. Dworska 8

Ayming Polska Sp. z o.o.

00014 Warszawa, ul. Moniuszki 1A

CortenMedic

26600 Radom , ul. Beliny Prażmowskiego 33A