Współczynnik oee

Możliwie wysoka efektywność procesów produkcyjnych jest jednym z głównych wymogów, jakie stoją przed dzisiejszymi przedsiębiorstwami. Obecne warunki, w jakich przebiegają z reguły tego typu zadania – różnią się całkowicie od tych, które panowały jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Zmalała znacząco rola robotników, wykonujących określoną pracę przy linii produkcyjnej siłą własnych rąk. Żyjemy w czasach szybko postępującej, i zataczającej coraz szersze kręgi, automatyzacji produkcji.

Jedną z firm, które działają skutecznie i wydajnie na rynku dostawców nowoczesnych rozwiązań dla właścicieli przedsiębiorstw, wykorzystujących zautomatyzowane linie produkcyjne, jest Centrum Inżynieryjne, z siedzibą w Bielsku-Białej.

Przed skontaktowaniem się z tą grupą specjalistów, warto poczytać na firmowej witrynie tej inicjatywy, czym jest współczynnik OEE. Ujmując rzecz w skrócie, jest to jeden z parametrów, jakie pomaga poznać innowacyjne oprogramowanie MES, dostarczane przez omawianego dystrybutora. MES to niezwykłe narzędzie, pozwalające na daleko posuniętą optymalizację działania produkcji.

43-382 Bielsko-Biała , ul. Strażacka 81/B102

NIP: 9372549371

https://www.cisc.com.pl/

2018-10-05 13:36:45

Vertex S.A.

43502 Czechowice – Dziedzice, ul. Bestwińska 25

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

Grycmar Marcin Gryc

44240 Żory, ul. Wiejska 11