Data: 2017-02-23 Dodał: admin

 
Masz ochotę na smaczny, ciepły obiad w przerwie w pracy? Z pomocą przychodzą lokale oferujące domowe obiady z dostawą. Teraz można zamówić je zarówno telefonicznie, jak i internetowo.
 
Nie każdy z nas przepada za kanapkami robionymi do pracy. Niektórzy mają więcej czasu i w domu przyrządzają jedzenie na następny dzień, a potem odgrzewają w pracy, gdy jest taka możliwość. Są też i tacy, którzy zamawiają fast-foody. Gdy żadna z tych opcji nie odpowiada ci całkowicie, w takim przypadku możesz zdecydować się na smaczne i tanie obiady Warszawa ma wiele lokali, w których można je zamówić z szybką dostawą pod określony adres.
 
Pyszny, dwudaniowy obiad już za kilkanaście złotych
Wydawałoby się, że za najedzenie się do syta będziemy musieli zapłacić dość dużo, ale w lokalach, które specjalizują się w daniach obiadowych, ceny naprawdę nie są bardzo wysokie. Za około 12-17 złotych będziemy mogli zjeść obiad dwudaniowy, który będzie składać się z zupy dnia, na przykład pomidorowej, jarzynowej czy ogórkowej, a także mięsa, na przykład może być to kotlet drobiowy lub schabowy, ziemniaków oraz dodatków – różnych surówek.
 
W cenie około 10 złotych możemy z koli zamówić pierogi ruskie, z serem, pierogi ze szpinakiem czy mięsem, naleśniki na słono lub na słodko, fasolkę po bretońsku, bigos czy kluski leniwe. W cenie około 3-4 złotych zamówimy z kolei talerz zupy.
 
Wobec tego w niewysokiej cenie możemy zasmakować w pysznych, domowych daniach, które przygotowywane są ze świeżych składników i na podstawie sprawdzonych receptur.
 
Zamów tani obiad z dostawą
Jeżeli nie masz możliwości udania się do lokalu po tanie obiady Warszawa jest też miastem, gdzie możesz bez problemu złożyć zamówienie na obiad z dostawą. W tym przypadku trzeba przygotować się tylko na niewiele wyższy koszt za opakowanie. Zazwyczaj dostawa w wyznaczonym obszarze jest darmowa.
 
Zamówienie możemy złożyć przez telefon lub też możemy skorzystać z nowoczesnych serwisów przeznaczonych do zamawiania jedzenia całkowicie przez internet. Wtedy płacimy przy dostawie lub z góry.
 
 
 

Zobacz także